İade ve Değişim Politikamız

NEVA TEKSTİL olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve sizlerin alışveriş deneyimini olumlu bir şekilde yaşamanızı sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşadığınız herhangi bir sorunda, iade ve değişim işlemlerine dair politikamız aşağıda belirtilmiştir:

  1. Ürün İadesi

Müşterilerimize, satın aldıkları ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade etme hakkı tanıyoruz. İadeniz için aşağıdaki koşulların karşılanması gerekmektedir:

  • Ürünün kullanılmamış ve hasarsız olması
  • Orijinal ambalajı ve etiketleri ile birlikte iade edilmesi
  • İade sebebini açıklayan bir iade formu doldurulması

İade işlemleri için, müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçerek iade formunu talep edebilirsiniz. İade işlemi onaylandıktan sonra ürününüzü bize geri göndermeniz gerekmektedir. İade kargo ücreti müşteriye aittir.

  1. Ürün Değişimi

Satın aldığınız ürünle ilgili bir beden veya model değişikliği yapmak istiyorsanız, 30 gün içinde ücretsiz değişim hakkınız bulunmaktadır. Değişim için aşağıdaki koşulların karşılanması gerekmektedir:

  • Ürünün kullanılmamış ve hasarsız olması
  • Orijinal ambalajı ve etiketleri ile birlikte değişim yapılacak ürünle birlikte gönderilmesi
  • Değişim talep formunun doldurulması

Değişim işlemleri için, müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçerek değişim talep formunu talep edebilirsiniz. Değişim işlemi onaylandıktan sonra ürünlerinizi bize geri göndermeniz gerekmektedir. Değişim kargo ücreti müşteriye aittir.

  1. Kusurlu Ürünler

Eğer aldığınız üründe bir kusur tespit ederseniz, 30 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Kusurlu ürünlerinizi iade etmek veya değiştirmek için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

İade ve değişim işlemlerinizin sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için, lütfen yukarıda belirtilen koşullara dikkat edin ve müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Saygılarımızla, NEVA TEKSTİL Ailesi